Zapisy na rok akademicki 2023/2024 - spotkanie informacyjne

Drodzy Studenci,

Zbliża się czas zapisów na seminaria licencjackie (studenci II roku I stopnia biologii i biotechnologii), specjalności (II rok biologii niespecjalnościowej) oraz przedmioty fakultatywne (studenci II stopnia biologii i biotechnologii), a także przedmioty wybieralne na kierunku biotechnologia (studenci I i II roku biotechnologii).

Studenci I stopnia biologii i biotechnologii mogą również zapisać się na dodatkowe kształcenie nauczycielskie, którego ukończenie nadaje uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela biologii w szkole podstawowej i ponadpodstawowej oraz przyrody w szkole podstawowej.

Dlatego zapraszam Was na spotkanie informacyjne podczas zdalnego dyżuru w aplikacji Teams w zespole Dyżury Dziekanów (kod zespołu: v8kconu) w piątek 2 czerwca. O godz. 13.30 koordynator kształcenia nauczycielskiego – dr hab. prof. UMCS Anna Maria Wójcik przedstawi zasady zapisów i korzyści z ukończenia dodatkowego kształcenia nauczycielskiego, a o godz. 14.00 przedstawię Państwu zasady zapisów i kryteria przydziałów na specjalności i seminaria licencjackie. Odpowiemy również na wszystkie Państwa pytania związane z zapisami.

Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata Wójcik

    Aktualności

    Data dodania
    26 maja 2023