Szlachetna Paczka

Szanowni Państwo,
Akcja „Szlachetna Paczka" na naszym Wydziale odbywa się z sukcesem już od kilku lat. W tym roku też chcemy pomóc w ten sposób potrzebującym. Organizatorem wydarzenia na WBiB jest Rada Wydziałowa Samorządu Doktorantów WBiB i Rada Wydziałowa Samorządu Studentów WBiB. 

Szlachetna Paczka to coroczna akcja mądrej pomocy ludziom w potrzebie, organizowana przez Stowarzyszenie „Wiosna", w której darczyńcy pomagają konkretnym rodzinom, które wybrali z internetowej bazy. Finał akcji będzie miał miejsce 8 i 9 grudnia 2018, wtedy Paczki zostaną przekazane przez wolontariuszy rodzinom. Więcej informacji o zasadach akcji na www.szlachetnapaczka.pl.
 
  W związku z głośnymi kontrowersjami dotyczącymi wymienionego Stowarzyszenia, informujemy, że cała akcja "Szlachetna Paczka" "dzieje się" na poziomie lokalnym. Zebrane rzeczy oraz dary kupione za zebrane przez Wydziałowe Samorządy Studentów i Doktorantów pieniądze są przekazywane bezpośrednio do wolontariuszy, którzy dostarczają paczkę wprost do potrzebującej rodziny. 
 
Zwracamy się z prośbą o wsparcie naszej inicjatywy. 

 

Szczegółowy opis rodziny będącej w potrzebie, rzeczy, o które prosiła oraz możliwych form pomocy znajduje się w załączonym do wiadomości plakacie, który zostanie też powieszony na Wydziale.  
 
Bardzo prosimy o pomoc do 5.12.2019.

Jeśli zdecydują się Państwo pomóc, prosimy o kontakt (najlepiej poprzez e-mail) z koordynatorem:

Michał Zembrzycki, Przewodniczący Rady Wydziałowej Samorządu Doktorantów WBiB, pokój 407A (pon-pt 12.00 - 15.00), e-mail: michal.zembrzycki@umcs.pl, tel. 669 605 578.  
 
Liczymy na Państwa wsparcie.
Z poważaniem,
Michał Zembrzycki
Przewodniczący Wydziałowej Rady Samorządu Doktorantów WBiB
Katedra Zoologii i Ochrony Przyrody
Instytut Nauk Biologicznych
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 

    Aktualności

    Data dodania
    18 listopada 2019