Szlachetna Paczka - relacja

Szanowni Państwo!

Dziękujemy Wam wszystkim za pomoc i zaangażowanie w realizację marzeń Rodziny obdarowywanej w ramach Szlachetnej Paczki. Dzięki Państwu udało nam się zebrać pokaźną sumę pieniędzy, ponad 2500 zł i dodatkowo wiele produktów wymienionych na liście potrzeb i spoza niej (produkty spożywcze, ubrania, maskotki, książeczki i gry dla dzieci, słodycze). Zebrane pieniądze przeznaczyliśmy na zakup: pralki, lodówki, brakujących ubrań dla dzieci, długoterminowych produktów spożywczych, środków czystości, pomocy szkolnych, pościeli, ręczników i drobnych świątecznych prezentów dla każdego członka Rodziny.

Poniżej zamieszczamy relację z dostarczenia paczki.

Relacja wolontariusza opiekującego się wybraną przez nas Rodziną:

Szczęście, radość, zachwyt, wdzięczność i morze łez: to są najlepsze słowa, którymi można ująć rozpakowywanie paczek przez rodzinę. Dzieci ucieszyły się z zabawek i przyborów szkolnych oraz słodyczy. Rodzice ucieszyli się szczególnie z pralki i lodówki: "to jest cud" - powtarzała stale pani Jola, nie wierzę, że to się dzieje naprawdę. "Teraz prowadzenie domu będzie dużo łatwiejsze, my sami nie kupilibyśmy tego sprzętu jeszcze kilka lat." W domu rodziny zapanowało szczęście i miłość, dzieci były wszędzie, krzyczały z radości za każdym razem, jak wyciągały jakiś przedmiot z paczek.

Słowa wdzięczności od Obdarowanych:

„Jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczni. Nie sądziliśmy, że na świecie są jeszcze tacy dobrzy ludzie, którzy lubią i chcą pomagać innym. Bardzo dziękujemy za prezent, który uczyni te święta bardziej wyjątkowe. Powiedziałam mężowi, że jeśli dostaniemy cokolwiek, to będzie cud, bo nikt nam nic nie daje. Ale teraz, gdy dostaliśmy tyle cudownych rzeczy to nie był cud- to dopiero początek cudów. Dziękuję, że Państwo w nas uwierzyli. Chcemy teraz sprostać zaufaniu i ulepszyć nasze dotychczasowe życie. Dziękuję.”

W załączniku przesyłamy dodatkowo zdjęcie darów w trakcie pakowania oraz już zapakowane paczki. Pralka i lodówka zostały przetransportowane bezpośrednio na adres Rodziny.

Jeszcze raz serdecznie Państwu dziękujemy! Cieszymy się, że razem mogliśmy uczynić los rodziny łatwiejszym i podarować jej radość i nadzieję na lepsze jutro. Jednocześnie mamy nadzieję, że pomoc w ramach „Szlachetnej Paczki” stanie się naszą coroczną przedświąteczną tradycją.

Korzystając z okazji chcielibyśmy również Państwu i Państwa Rodzinom życzyć wiele radości, ciepła i wspaniałej atmosfery przy świątecznym stole oraz szczęścia i spełnienia własnych marzeń w Nowym Roku 2017.

Pracownicy Zakładu Biologii Molekularnej

 

    Aktualności

    Data dodania
    20 grudnia 2016