Nagroda Santander | „Nauka jest lepsza od czekolady”

Serdecznie zapraszamy studentów UMCS oraz uczniów szkół ponadpodstawowych, należących do programu Szkoły Partnerskie UMCS, do wzięcia udziału w konkursie Nagroda Santander | „Nauka jest lepsza od czekolady”. Wystarczy nagrać film o długości do 60 sekund udowadniający tezę, że nauka jest lepsza od czekolady, a następnie udostępnić go na platformie TikTok (film publiczny) z odpowiednimi hasztagami. Do wygrania są nagrody pieniężne o łącznej wartości 13 000 zł.

Celem konkursu jest przedstawienie nauki oraz naukowców w sposób atrakcyjny dla społeczeństwa, w szczególności dla uczniów oraz studentów. Chcemy pokazać, że nauka może kojarzyć się z radością, przyjemnością, rozwojem osobistym i odkrywaniem nieznanego.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać autorski film o długości do 60 sekund, stworzony w dowolnej formie, udowadniający tezę, że nauka jest lepsza od czekolady, udostępniony na platformie TikTok (film publiczny) wraz z hasztagiem #UMCS, #Santander, #naukalepszaodczekolady.

Liczba uzyskanych polubień pod filmami wybranymi przez Komisję konkursową i udostępnionymi na platformie TikTok będzie decydowała o przyznanym odpowiednio I, II i III miejscu w poszczególnych kategoriach. Polubienia zostaną zliczone w dniu 30.11.2022 o godz. 12.00.

W konkursie mogą wziąć udział:

 • Uczniowie szkół ponadpodstawowych, należących do programu Szkoły Partnerskie UMCS, którzy ukończyli 16. rok życia w momencie deklaracji chęci udziału w konkursie lista Szkół Partnerskich,
 • Studenci (osoby mające status studenta UMCS w roku akademickim 2022/2023).

Weź udział w konkursie Nagroda Santander | „Nauka jest lepsza od czekolady” - Wrzesień - 2022 - Wszystkie aktualności - Nauka na UMCS - Strona główna UMCS

  Aktualności

  Autor
  Agata Dzyr
  Data dodania
  15 września 2022