Tydzień Mózgu #MariaMyśli na UMCS nominowany do nagrody "Laurów Uniwersyteckich"!

Gala Laurów Uniwersyteckich to inicjatywa Forum Uniwersytetów Polskich, którego ideą jest wskazywanie inicjatyw, osób i organizacji, wspierających działalność studentów.

Miło nam poinformować, że członkinie i członkowie SKN Neurobiologów,Koła Kognitywistyki UMCS orazSKN Psychologii „Adesse”zostali nominowani do nagrody "Laurów Uniwersyteckich" w kategorii "Uniwersytecki Projekt Naukowy" za organizację marcowego wydarzenia " Tydzień Mózgu #MariaMyśli na UMCS ". Był to cykl warsztatów, wykładów i quizów promujących wiedzę o naszym wspaniałym centrum dowodzenia. W aktywności włączyli się zarówno studenci, jak i naukowcy z kraju, a także z zagranicy.

W dniach od 16 października 2021 roku (godz. 15.00) do 21 października 2020 roku (godz. 16:00) odbywa się głosowanie internetowe, wyłaniające jednego laureata w każdej kategorii. W głosowaniu bierze udział po 3 kandydatów z każdej kategorii, którzy uzyskali odpowiednio największą liczbę głosów oddanych przez Delegatów.

Każdy może dołożyć swoją cegiełkę! Aby wesprzeć inicjatywę Tydzień Mózgu, wystarczy wejść na: https://funip.pl/glosowanie/ i przejść do ankiety na dole strony. Głosowania można dokonać po zalogowaniu się codziennie do 21 października 2021 r.

    Aktualności

    Autor
    Iwona Nogieć
    Data dodania
    18 października 2021