III Warsztaty Entomologiczne: „Niesamowity świat owadów”

Drodzy Miłośnicy Entomologii,

Studenckie Koła Naukowe mają zaszczyt zaprosić Państwa na III edycję organizowanych przez nich terenowych Warsztatów Entomologicznych: „Niesamowity świat owadów”.

Planujemy je w terminie 5-9 sierpnia 2019 r. na obszarze Dolnego Śląska. Miejscem noclegowo-konferencyjnym będzie Ośrodek dydaktyczno-sportowy AWF w Olejnicy na terenie Przemęckiego Parku Krajobrazowym.

W trakcie Warsztatów pragniemy Państwu pokazać ciekawe okolice Dolnego Śląska od terenów pokopalnianych przez obszary wydmowe po podmokłe łąki i torfowiska, które stawią niezwykłe siedliska do życia dla owadów. Wszystkie zajęcia w postaci seminariów
i laboratoryjnych będą prowadzone przez doświadczonych pracowników uniwersyteckich oraz doktorantów. Planujemy zapoznać uczestników warsztatów z metodami rozpoznawania owadów, obserwacji ich zachowań oraz posługiwania się sprzętem naukowym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oficjalną stroną, z której można pobrać kartę zgłoszeniową oraz dowiedzieć się o wydarzeniach podczas warsztatów:

https://entomologiaumcs.wixsite.com/warsztaty

Można również śledzić Nasze poczynania na facebook’u:

https://www.facebook.com/events/2258713757701720/


Zapraszamy do uczestnictwa.

Komitet Organizacyjny,

Adam Tarkowski UMCS
Paweł Migdał UP
Olga Kosewska UWM

Studenckie Koło Naukowe Biologów UMCS

Studenckie Koło Naukowe Pszczelarzy „Apis” UP

Studenckie Koło Naukowe Entomologów „Pasikonik” UWM

Olejnica, Dolny Śląsk

05-09.08.2019 r.

    Aktualności

    Data dodania
    14 maja 2019