Dzień Studenckich Kół Naukowych 2022

1 grudnia 2022 r. na naszym Wydziale odbył się drugi Dzień Studenckich Kół Naukowych.

Celem wydarzenia była prezentacja aktywności SKN działających na Wydziale BiB, integracja środowiska studenckiego i pokazanie możliwości oraz perspektyw rozwoju, nie tyko naukowego.

Podczas wydarzenia uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą każdego Studenckiego Koła Naukowego działającego na Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS. Członkowie Kół wraz z opiekunami chętnie opowiadali osobom odwiedzającym ich stoiska o tym, czym się zajmują i jakie mają perspektywy na najbliższy czas. Uczestnicy wydarzenia mogli także wziąć udział w ciekawych wykładach oraz warsztatach. Jak radzić sobie ze stresem? Jak dobrze się zaprezentować na konferencji? Jak można znaleźć ciekawe projekty, w które warto się zaangażować? Czy warto podjąć studia doktoranckie? Na te i inne pytania wiele osób znalazło już odpowiedź.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Studenckiego Koła Naukowego Biologów, Studenckiego Koła Naukowego Biochemików, Studenckiego Koła Naukowego Biotechnologów, Studenckiego Koła Naukowego Fitochemików , Studenckiego Koła Naukowego Mikrobiologów, Studenckiego Koła naukowego Neurobiologów oraz Studenckiego Koła Fotografii Przyrodniczej.

Dziękujemy wszystkim studentom i opiekunom Kół Naukowych!

Przeżyjmy to jeszcze raz! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!

    Aktualności

    Autor
    Agata Dzyr
    Data dodania
    8 grudnia 2022