Zaproszenie na Zjazd Letni SMPTChem - rejestracja niedługo się kończy!

 

Sekcja Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego ma przyjemność zaprosić wszystkich Doktorantów, Młodych Naukowców oraz Studentów na Zjazd Letni SMPTChem! Zjazd Letni zastępuje w tym roku Zjazd Wiosenny, a wraz z tą zmianą czeka na Państwa nieco zmieniona formuła! 

Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii.
W konferencji corocznie biorą udział najzdolniejsi studenci i doktoranci, przedstawiciele większości Polskich uczelni wyższych. Jest to również okazja do wspólnego spotkania, podzielenia się wiedzą i dyskusji na temat działań organizacji w przyszłości.

W trakcie konferencji będą miały miejsce spotkania z zaproszonymi gośćmi wywodzącymi się ze świata przemysłu – przedstawicielami firm, a także instytucji lub organizacji pożytku publicznego.
Konferencja ma także na celu umożliwienie studentom nawiązania kontaktów naukowych poprzez udział w referatach zaproszonych znanych, polskich chemików. Spotkanie tak licznego grona młodych chemików jest okazją do większej konsolidacji środowiska, nawiązania kontaktów naukowych i do wzajemnych inspiracji.

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa odświeżoną formę konferencji. Współorganizatorem oraz sponsorem głównym konferencji została firma Kronospan Sp. z o.o., a Kronospan Chemical Szczecinek Sp. z o.o., została gospodarzem tegorocznego Zjazdu Letniego!

FORMULARZ REJESTRACYJNY: http://zjazdy.smptchem.pl/formularz-rejestracyjny/

Zapraszamy do śledzenia naszych stron:
www.smptchem.pl
www.zjazdy.smptchem.pl
www.twitter.com/smptchem
www.linkedin.com/company/SMPTChem
www.facebook.com/SMPTChem

 

    Aktualności

    Data dodania
    17 maja 2022