Aktualności 2013/2014

Aktualności Wydziału Chemii 2013/2014

Nowsze: Aktualności w nowym
serwisie internetowym UMCS
Opłatek i koncert kolęd (2013-12-12)
Zespół Tańca Ludowego Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie
zgodnie ze staropolską tradycją serdecznie zaprasza na Opłatek i koncert kolęd dn.18.12.2013 r. godz. 18.00 w ACK UMCS „Chatka Żaka” ul. I. Radziszewskiego 16. (zobacz zaproszenie).

Stypendia socjalne (2013-11-27)
DECYZJE W SPRAWIE PRZYZNANIA
STYPENDIÓW SOCJALNYCH
W ROKU AKADEMICKIM 2013/2014
SĄ DO ODBIORU W DZIEKANATACH.
NALEŻY ODEBRAĆ JE OSOBIŚCIE.

Dzień Erasmusa (2013-11-20)
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Biura Programu Erasmus w dniu 25 listopada 2013 r. w godz. 10.00-15.00.
Miejsce: DS Femina (parter, sala klubowa)
Informacje: aktualności UMCS, program

Badanie Jakości Kształcenia w UMCS (2013-11-04)
Rusza 2. edycja Ogólnouniwersyteckiego Badania Jakości Kształcenia w Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej. Jest to badanie fokusowe, czyli rozmowa w kilkuosobowej grupie, zbierająca Wasze opinie o jakości kształcenia i warunkach studiowania. Rozmowa będzie się składała z siedmiu bloków tematycznych:
  • Organizacja studiów
  • Infrastruktura
  • Dydaktyka
  • Atmosfera
  • Aktywność studentów
  • Praca/przyszłość
  • Zadowolenie ze studiów
Badania odbędą się w dniach 18.11.2013 - 13.12.2013, czas trwania rozmowy to około 1,5h. Do udziału zapraszamy wszystkich studentów naszego Uniwersytetu.
Aby wziąć udział w badaniu wypełnij formularz. Napisz jaki termin spotkania jest dla Ciebie najdogodniejszy.
Pośród wszystkich uczestników badania zostaną rozlosowane nagrody. Przyjdź podziel się z nami swoją opinią na temat jakości kształcenia, wygraj jeden z dwóch nowoczesnych tabletów!
Wasze odpowiedzi pozostaną anonimowe i posłużą do przygotowania raportu w wyniku, którego zostanie przygotowany plan ewentualnych zmian. Jeśli więc chcesz coś zmienić - możesz to zrobić właśnie teraz. Pamiętaj, jesteś częścią tej Uczelni - masz aktywny wpływ na jej funkcjonowanie!
Zobacz też plakat.

Zajęcia na Glinianej (2013-10-09)

W związku z przerwaniem prac remontowych w budynku WCh przy ul. Glinianej, wszystkie zajęcia prowadzone w Zakładzie: Chemii Polimerów, Chemii Organicznej, Modelowania Procesów Fizykochemicznych ruszają od tego tygodnia tj. od 7.X.2013.