Gala Organizacji Studenckich UMCS już niebawem

9 czerwca w Akademickim Centrum Kultury i Mediów „Chatka Żaka” odbędzie się Gala Organizacji Studenckich UMCS. Na uczestników czekać będą liczne atrakcje oraz nagrody. Wydarzenie jest organizowane pod patronatem Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia, prof. dr hab. Doroty Kołodyńskiej. Zgłoszenia do udziału w plebiscycie przyjmowane są do 23 maja 2022 r. włącznie.

Gala Organizacji Studenckich UMCS to przedsięwzięcie, w ramach którego zostanie podsumowana działalność organizacji studenckich i naukowych UMCS w roku akademickim 2020/2021. Impreza odbędzie się 9 czerwca 2022 r. w Akademickim Centrum Kultury i Mediów „Chatka Żaka” o godzinie 16:00.

W trakcie Gali członkowie kół naukowych będą mieli okazje podzielić się doświadczeniem nabytym podczas podejmowania różnych inicjatyw społeczno-badawczych, zdobyć wartościowe nagrody przyznawane w plebiscycie kół, a także wziąć udział w wykładzie prezesa firmy eventowej Promoters, Marcina Kruka, byłego członka organizacji naukowej na UMCS-ie. Po części oficjalnej uczestnicy wydarzenia zostaną zaproszeni na spotkanie integracyjne.

Gala stanowić będzie również finał plebiscytu, wspierającego aktywność studencką w ubiegłym roku akademickim. Społeczność uniwersytecka może bowiem zdecydować, jaka organizacja czy reprezentant zostaną wyróżnieni. Plebiscyt wyłoni laureatów w następujących kategoriach:

 • Najlepsza organizacja studencka UMCS 2020/2021,
 • Najlepszy opiekun organizacji studenckiej UMCS 2020/2021,
 • Najaktywniejszy członek organizacji studenckiej UMCS 2020/2021.

Jeśli chcecie wziąć udział w głosowaniu, prosimy o wypełnienie formularza konkursowego.

Koła naukowe mogą również zgłosić swoje najlepsze zrealizowane projekty, spośród których komisja wybierze najciekawsze inicjatywy. Zachęcamy do uczestnictwa i wysyłania propozycji „Najlepszego projektu organizacji studenckiej UMCS” formularzu.

Wyniki konkursów studenci poznają 9 czerwca podczas Gali Organizacji Studenckich UMCS.

Na wydarzenie obowiązują zapisy – więcej szczegółów znajdziecie tutaj. Głosowanie oraz zgłoszenia udziału w Gali będą przyjmowane włącznie do 23 maja.

Zapraszamy!

  Aktualności

  Autor
  Marta Wolińska
  Data dodania
  11 maja 2022