Akademia Fundacji BOŚ

W Fundacji Banku Ochrony Środowiska już od trzynastu lat z powodzeniem prowadzą działania edukacyjne. Ich projekty, prowadzone przede wszystkim w formie konkursów, kierują do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz studentów i studentek. Specjalizują się w edukacji z zakresu ochrony środowiska.

Fundacja uruchomiła konkurs grantowy „Akademia Fundacji BOŚ”, w którym koła naukowe mogą uzyskać 5 grantów o maksymalnej wartości 10 000 zł.

Ideą Konkursu jest wspieranie najlepiej działających kół naukowych w obszarze ochrony środowiska, biorąc pod uwagę przede wszystkim ich dotychczasowe osiągnięcia, a także projekt działań, które zamierzają sfinansować z uzyskanego w Konkursie grantu. W ten sposób zbudujemy społeczność grup i osób aktywnych w obszarze ochrony środowiska, z którymi będą utrzymywać trwałe relacje i realizować wspólne działania w przyszłości.

Wnioski można składać do 15 grudnia br.

Żeby ubiegać się o grant wystarczy się zarejestrować (do 30.11.2022) i przesłać wniosek (do 15.12.2022), który dokumentuje dotychczasową i planowaną działalność grupy. Uzyskane środki możecie przeznaczyć na dowolne cele związane z działaniami na rzecz ochrony środowiska – mogą to być badania, warsztaty edukacyjne czy też przedstawienia teatralne dla najmłodszych.

Wszelkie zasady znajdują się w Regulaminie konkursu.

    Aktualności

    Data dodania
    23 listopada 2022