Wielki Test Języka Angielskiego „Challenge Accepted”

Biuro Promocji i Popularyzacji Nauki UMCS oraz Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS serdecznie zapraszają do udziału w V Jubileuszowej Edycji Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”, który odbędzie się 23 czerwca 2022 roku o godz. 13:00 na Auli Uniwersyteckiej Wydziału Prawa i Administracji UMCS.

Głównym celem konkursu jest promowanie oraz popularyzowanie języka angielskiego i kultury krajów anglosaskich oraz weryfikacja poziomu jego znajomości wśród uczestników. Do celów pośrednich należą promocja Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Miasta Lublin m.in. wśród potencjalnych kandydatów na studia w Mieście Inspiracji.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów (z wyłączeniem studentów, absolwentów i pracowników anglistyki, amerykanistyki i lingwistyki stosowanej oraz kierunków pokrewnych) z terenu całej Polski.

Zgłoszenie uczestnictwa jest możliwe od 24 maja 2022 roku do 20 czerwca 2022 roku lub do wyczerpania limitu miejsc poprzez formularz zgłoszeniowy.

Na laureatów czekają dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe – wysokiej jakości sprzęt elektroniczny oraz materiały promocyjne UMCS.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do podjęcia wyzwania i sprawdzenia swoich umiejętności językowych!

Strona konkursu

    Aktualności

    Data dodania
    15 czerwca 2022