Kierunki UMCS z certyfikatem „Studia z przyszłością”

Miło nam poinformować, że podczas III edycji Konkursu i Programu Akredytacji „Studia z przyszłością” wyróżniono aż pięć kierunków studiów oraz specjalności prowadzonych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Fot. Organizatorzy

Certyfikaty "Studia z przyszłością" otrzymały:

Dodatkowo Gospodarka przestrzenna, która jest pierwszym powstałym na UMCS kierunkiem inżynierskim, oraz Chemia w renowacji rzeźbiarskiej i architektonicznej uzyskały Certyfikat nadzwyczajny „Lider jakości kształcenia”.

Program „Studia z przyszłością” to wspólny projekt akredytacyjny Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencji PRC. Służy on wyróżnianiu najbardziej innowacyjnych i wartościowych kierunków kształcenia na polskich uczelniach, cechujących się wysoką jakością realizowanego programu oraz skutecznością w edukowaniu ukierunkowanym na rynek pracy.

O przyznaniu certyfikatów decyduje Komisja złożona z wybitnych naukowców specjalizujących się w problematyce jakości kształcenia i zarządzania szkolnictwem wyższym. Szczegółowe informacje o Programie, relacja oraz zdjęcia z uroczystej gali wręczenia znajdują się na stronie: www.studiazprzyszloscia.pl

Serdecznie gratulujemy!

    Aktualności

    Data dodania
    17 kwietnia 2018