Konkurs dla studentów - 'W poszukiwaniu Natury 2000'

Szanowni Państwo, w imieniu Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, serdecznie przypominamy o trwającym konkursie „W poszukiwaniu Natury 2000” i zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia w nim udziału.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie materiału promującego ideę ochrony przyrody w ramach Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000. Artykuły powinny zawierać od 3 do 5 tysięcy znaków ze spacjami, natomiast materiał audiowizualny powinien trwać maksymalnie 5 minut.

Prace można zgłaszać do 30 listopada 2014 r. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na grudzień 2014 r. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody pieniężne!

W celu zainspirowania studentów do podjęcia tematu wyjątkowości polskiej przyrody, przygotowaliśmy zbiór tekstów nt. wybranych gatunków chronionych oraz zagadnień dotyczących Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdą Państwo w załączonym Regulaminie oraz formularzu zgłoszeniowym. W załączniku znajduje się również plakat – serdecznie zachęcamy do promocji wydarzenia!

Konkurs organizowany jest w ramach kampanii „Poznaj swoją Naturę”. Jej celem jest podniesienie świadomości ekologicznej społeczeństwa polskiego związanej z ochroną przyrody na obszarach Natura 2000. Patronami medialnymi konkursu są portale: Ekologia.pl oraz dlastudenta.pl.

Więcej informacji o kampanii „Poznaj swoją Naturę” oraz o Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000 można znaleźć na:

 

W razie pytań, prosimy o kontakt.
Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Fabryki Komunikacji Społecznej 

                          Anna Iżyńska
                          PR Coordinator

                         +48 22 616 12 17

                          e-mail: a.izynska@marketingspoleczny.pl
                          www.fks.com.pl

                          www.fks.org.pl

                          Wydawca portalu www.kampaniespoleczne.pl

Załączniki

    Aktualności

    Autor
    Elżbieta Kubiak
    Data dodania
    12 listopada 2014