IV Krajowa Konferencja: Żywienie – aktywność fizyczna – promocja zdrowia w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym

Szanowni Państwo,

już po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić Państwa na Krajową Konferencję pt. „Żywienie – aktywność fizyczna – promocja zdrowia w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym”. Tym razem zapraszamy do czterogwiazdkowego Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim (www.zamekjanowpodlaski.pl), malowniczo położonym w sercu Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, tuż obok znanej na całym świecie Stadniny Koni Arabskich w Janowie Podlaskim. Zamek Biskupi sięga swoją historią XV wieku, a zachowane mury Zamku XVIII wieku.

Konferencję organizuje Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu na AWF w Białej Podlaskiej, Wydział Nauk o Zdrowiu Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej w Siedlcach oraz Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS w Lublinie. Konferencję Honorowym Patronatem objął prof. dr hab. n. med. Mirosław J. Wysocki, Konsultant Krajowy w dziedzinie Zdrowia Publicznego.

Pragniemy zwrócić uwagę, iż tę edycję konferencji rozszerzyliśmy o nowy obszar tematyczny poświęcony turystyce zdrowotnej.

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym komunikatem konferencyjnym, który znajduje się w załączniku.

W imieniu organizatorów bardzo serdecznie Państwa zapraszam na niezwykłe doznania, zarówno naukowe, jak i historyczne.

dr hab. Jan Czeczelewski prof. AWF
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Załączniki

    Aktualności

    Autor
    Jan Czeczelewski
    Data dodania
    10 marca 2017