Festiwal Turystyki Rowerowej - Roztocze bez granic

W dniach 17-18 czerwca odbędzie się Festiwal Turystyki Rowerowej - Roztocze bez granic 2022. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Dziekan WNoZiGP, dr Jolanta Rodzoś, prof. UMCS.

Organizatorem festiwlau są Powiat Lubaczowski, Powiat Tomaszowski, a współorganizatorem -  Stowarzyszenie Geoturystyczne „Roztocze Wschodnie”. 

Celem Festiwalu jest propagowanie aktywnego spędzania czasu poprzez turystykę rowerową oraz promowanie atrakcji przyrodniczych, turystycznych i historycznych na terenie Roztocza zarówno na terenie województwa lubelskiego jak i podkarpackiego.

Festiwal Turystyki Rowerowej – Roztocze bez granic” składać się będzie z dwóch wydarzeń rowerowych, tj.17 czerwca 2022 r. „Rajd rowerowy trasami Geoparku Roztocze” – Start i Meta: Lubaczów, 18 czerwca 2022 r. – „Rajd rowerowy trasami Biosfery Roztocze” – Start i Meta: II LO w Tomaszowie Lubelskim.

Na Festiwal obowiązują zapisy.

Szczegółowe informacje o Festiwalu, w tym organizatorach, patronach medialnych i honorowych, jak również trasach rajdów, zapisach i regulaminie Wydarzenia dostępne są na stronie roztoczebezgranic.pl/. Zapraszamy też do odwiedzenia strony Facebook Festiwalu

    Aktualności

    Data dodania
    27 maja 2022