Profesjonalny Event Manager - konferencja prasowa

W dniu 19 VI 2018 r., w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyło się spotkanie informacyjne poświęcone uruchomieniu pierwszych w Polsce praktycznych studiów podyplomowych Profesjonalny Event Manager na Wydziale Filozofii i Socjologii UMCS.

W wydarzeniu wzięły udział władze województwa lubelskiego i Miasta Lublin, Wydziału Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz goście z świata kultury i branży eventowej (w tym przedstawiciele pierwszej polskiej Platformy Edukacji Eventowej - Świat Eventów), a także zaproszeni dziennikarze.

Studia podyplomowe Profesjonalny Event Manager oferują możliwość realnego przygotowania do organizacji konferencji, spotkań, wizyt, koncertów, przedstawień, festiwali, wydarzeń sportowych, targów, imprez masowych oraz innych eventów. Kierowane są zarówno do osób początkujących, jak i posiadających już doświadczenie. Pasja, wiedza oraz przede wszystkim umiejętność profesjonalnego zarządzania projektem eventowym są nieodzownym wizerunkiem naszego słuchacza.

Więcej informacji o studiach znaleźć można na stronie Kandydat oraz stronie studiów:  eventy.umcs.pl

Informacje o wydarzeniu w mediach:

 Galeria zdjęć z wydarzenia:

    Aktualności

    Data dodania
    20 czerwca 2018