Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny umcs.pl zostały zainstalowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Masz ubrania, które długo już nie widziały światła i zalegają w szafie?
To wydarzenie idealne dla Ciebie!
Już w styczniowy weekend (29-30.01) w budynku Wydziału Filozofii i Socjologii UMCS odbędzie się wyprzedaż odzieży używanej, z której zysk zostanie przekazany na Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt "Podaj Łapę"
Jeśli chcesz wystawić na sprzedaż swoje ubrania i pomóc porzuconym zwierzętom napisz do nas na maila vintageweekendUMCS@gmail.com
A jeśli jesteś zainteresowany/a zakupem vintage perełek zapraszamy na łowy w godzinach 10-16. Znajdziesz zarówno ubrania damskie, jak i męskie, akcesoria, biżuterię i wiele wiele więcej!