Turniej Piłkarski KICK2HELP 2015

Serdecznie zapraszamy studentów i pracowników Wydziału Filozofii i Socjologii do czynnego udziału w charytatywnym turniejem piłkarskim KICK2HELP. Turniej zostanie rozegrany 11 lipca 2015 roku na obiektach Areny Lublin.

Na zgłoszenia do drużyny Wydziału Filozofii i Socjologii czekamy do 12 czerwca 2015 roku, studentci chętni do udziału w turnieju proszeni są o kontakt z mgr. Michałem Wójcikiem. Udział drużyny studentów Wydziału Filozofii i Socjologii finansuje Dziekan Wydziału dr hab. Teresa Pękala, prof. UMCS.

KICK2HELP jest charytatywnym turniejem piłkarskim organizowanym przez lubelską Fundację Rozwoju Indywidualnego „Praca Moc Energia”. Pierwotnie adresowany był do członków polskich fan klubów zagranicznych drużyn piłkarskich, aktualna formuła turnieju poszerzona jest o uczestnictwo drużyn reprezentujących rozmaite grupy społeczno-zawodowe Lubelszczyzny.

KICK2HELP to zarówno radość z gry w futbol, jak i pomoc tym, którzy w swoim życiu borykają się z trudnymi wyzwaniami zdrowotnymi. Dochód pochodzący z turnieju oraz towarzyszącej mu aukcji będzie przeznaczony na wsparcie możliwości rehabilitacyjnych oraz integracyjnych 9-cio letniej Zuzi Krzesiak. Dziewczynka urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową i wodogłowiem. W związku ze złożonością i wielosegmentowością schorzenia wsparcie potrzebne dla dziecka jest bardzo rozległe, przy czym najważniejsza jest rehabilitacja, którą dziecko powinno mieć codziennie.

Turniej służy również innym wartościowym celom. Poprzez promocję i popularyzację piłki nożnej - propaguje zdrowy styl życia i rywalizację sportową, a także sprzyja integracji społecznej ludzi z różnych środowisk.

Więcej informacji na stronie: kick2help.eu

 

    Aktualności

    Data dodania
    27 maja 2015