Polska Wschodnia na start! Spotkanie biznesowe

Interesujesz się transportem, motoryzacją lub medycyną? Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz, jak zacząć i skąd wziąć środki na jego sfinansowanie? Szukasz doradców i mentorów, którzy pokierują Cię na początku prowadzenia własnego przedsiębiorstwa? Chcesz zadać pytania, które spędzają Ci sen z powiek i nie masz do kogo z nimi pójść?

Już 12 grudnia 2018 r. będziesz miał szanse uzyskać odpowiedzi i wskazówki na te i wiele innych pytań! Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne spotkanie biznesowo-networkingowe dedykowane całemu środowisku akademickiemu.

Celem spotkania jest promocja naboru pomysłów do działania "Platformy startowe" wśród potencjalnych wnioskodawców na uczelniach wyższych w Polsce Wschodniej. Na pomoc w przekształcaniu innowacyjnych pomysłów w biznes PARP przeznaczyła aż 130 mln zł. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele uczelni, PARP, a przede wszystkim specjaliści i przedstawiciele firm, którzy opowiedzą: czym jest inkubacja i na jakie wsparcie można liczyć, jak startup może zacząć działać na rynku i zdobyć pierwszych klientów, o doświadczeniach we współpracy w programach akceleracyjnych, jak wybrać odpowiednią platformę i jak do niej aplikować. Na zakończenie spotkania wszystkich jego uczestników zaprosimy na networking, aby każdy mógł osobiście porozmawiać o nurtujących go kwestiach.

Zapraszamy już 12 grudnia 2018 r. na UMCS!

Start: 10:00
Miejsce: Centrum ECOTECH-COMPLEX, Sala Audytoryjna, ul. Głęboka 39, Lublin

Aby wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o rejestrację. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy kawę i poczęstunek. Więcej o wydarzeniu znajdziesz na stronie projektu.

Szczegółowe informacje udziela: Centrum Transferu Wiedzy i Technologii UMCS.

    Aktualności

    Data dodania
    10 grudnia 2018