1% podatku dla Mai i Aleksa

7-letnia Maja i 5-letni Aleks to rodzeństwo – fantastyczne i mądre dzieci jednego ze studentów naszego Wydziału. Maja uwielbia śpiewać i tańczyć, ma dużo koleżanek i jest jedną z najlepszych uczennic w klasie. Aleks pasjonuje się ornitologią – najchętniej całymi dniami czytałby o ptakach i oglądał filmy przyrodnicze.

Każde z nich jest inne, ale oboje są bardzo ciekawi świata i radośnie go odkrywają. Jednak aby mogły to robić potrzebują wsparcia ze strony dorosłych w realizowaniu ich specjalnych potrzeb, ponieważ u obojga z nich trzy lata temu zdiagnozowano autyzm dziecięcy.

Jeszcze przez wiele lat będą potrzebowali intensywnych oddziaływań terapeutycznych i rehabilitacyjnych, których koszt tylko w ograniczonej części jest pokrywany ze środków publicznych, dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie wpłat lub 1% podatku na subkonto Mai i Aleksa. Dalsze finansowanie terapii da im szanse na jak najpełniejsze, samodzielne dorosłe życie.

Aby przekazać 1% podatku dla Mai i Aleksa:

• należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243
  • oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2035 pomoc dla Mai i Aleksa Wodzińskich

Gdyby ktoś zechciał przekazać darowiznę, może ją wpłacić na konto:

• Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
  • Santander Bank
  • Tytułem: “2035 pomoc dla Mai i Aleksa Wodzińskich”

Szczegółowe informacje dostępne na stronie: https://www.kawalek-nieba.pl/maja-aleks-wodzinscy

13 lutego 2019