Wirtualne Drzwi Otwarte – spotkajmy się!

Już jutro Wirtualne Drzwi Otwarte! W trakcie nich zaprezentowane zostaną moduły: Nauka nie musi być nudna, The Vibes, Success stories, Kampusy studenckie oraz materiał Miasta o akademickim Lublinie.

Tęsknicie za targami edukacyjnymi i spotkaniami na żywo? My też! Chcemy choć trochę poczuć tę atmosferę, dlatego podczas Wirtualnych Drzwi Otwartych będziecie mogli porozmawiać z nami na live chacie. Podczas trwania transmisji będziecie mogli zadawać pytania dotyczące uczelni oraz rekrutacji na studia.

Dodatkowo będą dla Was dostępne wirtualne stoiska lubelskich uczelni oraz Miasta Lublin, na których znajdziecie materiały promocyjne: zdjęcia, filmy oraz broszury informacyjne.

W trakcie transmisji połączymy się także z Wami na żywo ze studia, gdzie nasi przedstawiciele udzielą wywiadu. Dowiecie się z niego co wyróżnia naszą uczelnię, jakie kierunki cieszą się największym zainteresowaniem i dlaczego warto wybrać UMCS.

Zapraszamy do udziału w Wirtualnych Drzwiach Otwartych odbywających się w ramach Lubelskich Wirtualnych Dni Nauki! Transmisja odbędzie się 24.09 od godziny 8:00 na stronie www.lui.lublin.eu

 

Wydarzenie dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

    Aktualności

    Data dodania
    23 września 2020