Olimpiada Filozoficzna

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości Miasta Lublin drowi Mariuszowi Saganowi za ufundowanie sprzętu komputerowego o łącznej wartości 2000 zł

Dziękujemy Wydawnictwu UMCS za ufundowanie nagród książkowych dla finalistów okręgowego etapu OF

Dziękujemy Księgarnii Akademickiej za ufundowanie nagród książkowych dla finalistów okręgowego etapu OF

Dziękujemy Redakcji czasopisma "Filozofuj!" za ufundowanie rocznej prenumeraty czasopisma dla finalistów EO OF

 

Dyżury sekretarza KOOF w Lublinie będą się odbywać w każdy poniedziałek w godz. 11.30-13.30.

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu XXXII OF

Lp

 Nazwisko i Imię ucznia

Nazwa i adres szkoły oraz klasa

 Punktacja (I  etap)

1

Antoniak Łukasz

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie, Aleje Racławickie 26, 20-043 Lublin, klasa 1BG

24

2

Białecki Wojciech

I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskej-Curie w Rykach, ul. Słowackiego 12, 08-500 Ryki, klasa 3A

27

3

Bieńko Wiktoria

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie, Aleje Racławickie 26, 20-043 Lublin, klasa 1BG

25

4

Dynos Filip

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie, Aleje Racławickie 26, 20-043 Lublin, klasa 2A

20

5

Dzwonowska Olga

III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie, Plac Wolności 4, 20-005 Lublin, klasa 3c

30

6

Futera Aleksandra

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie, Aleje Racławickie 26, 20-043 Lublin, klasa 1DP

25

7

Jarzyna Jakub

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie, Aleje Racławickie 26, 20-043 Lublin, klasa 1BG

27

8

Jastrzębska Olga

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie, Aleje Racławickie 26, 20-043 Lublin, klasa 1AG

24

9

Kowalczyk Jakub

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie, Aleje Racławickie 26, 20-043 Lublin, klasa 1AP

25

10

Kulig Dominika

Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące im. I.J. Paderewskiego, ul. Symfoniczna 1, 20-853 Lublin, klasa 2B

26

11

Maziarczyk Joanna

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie, Aleje Racławickie 26, 20-043 Lublin, klasa 1AG

23

12

Mozgawa Zuzanna

Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 25, 23-204 Kraśnik, klasa 3F

24

13

Nowak Adrianna

IX Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Lublinie, ul. Struga 6, 20-709 Lublin, klasa 3F

26

14

Płaza Zofia

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie, Aleje Racławickie 26, 20-043 Lublin, klasa 1AP

24

15

Rzucidło Jonasz

III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie, Plac Wolności 4, 20-005 Lublin, klasa 2D

24

16

Serafin Julia

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie, Aleje Racławickie 26, 20-043 Lublin, klasa 2a

26

17

Skowronek Tamara

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie, Aleje Racławickie 26, 20-043 Lublin, klasa 1AG

22

18

Stojek Barbara

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie, Aleje Racławickie 26, 20-043 Lublin, klasa 1BG

24

19

Szarecki Maciej

Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące im. I.J. Paderewskiego, ul. Symfoniczna 1, 20-853 Lublin, klasa 1Y

28

20

Szymański Oskar

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie, Aleje Racławickie 26, 20-043 Lublin, klasa 1AG

26

21

Ungert Jakub

I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie, ul. S. Czarnieckiego 8, 22-100 Chełm, klasa 1 (biologiczno-chemiczna)

23

 

Kontakt:

Komitet Okręgowy Olimpiady Filozoficznej w Lublinie (powiaty: Ryki, Lubartów, Włodawa, Puławy, Łęczna, Opole Lubelskie, Świdnik, Kraśnik, Janów Lubelski, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, Hrubieszów, Zamość, Zamość miasto, Krasnystaw, Chełm, Chełm miasto, Świdnik, Lublin);

Adres: 20-031 Lublin, pl. M.C. Skłodowskiej 4 p. 307, Wydział Filozofii i Socjologii UMCS, tel. (81) 537-27-15.

Skład Komitetu Okręgowego Olimpiady Filozoficznej w Lublinie:

  • dr hab. Andrzej Łukasik, prof. nadzw. UMCS – przewodniczący, e-mail: lukasik@bacon.umcs.lublin.pl
  • dr Marcin Trybulec (UMCS) – wiceprzewodniczący, e-mail: marcin.trybulec@umcs.pl
  • dr Marcin Rządeczka (UMCS) – sekretarz, e-mail: marcin.rzadeczka@umcs.pl, tel. (81) 537-27-15
  • dr hab. Andrzej Kapusta (UMCS)
  • dr hab. Mariola Kuszyk-Bytniewska (UMCS)
  • dr Piotr Lipski (KUL)