Trudne emocje w trudnych czasach, czyli jak sobie radzić w czasie pandemii?

Ponad rok temu z powodu pandemii świat się zatrzymał. Większość z nas nie spodziewała się, że na tak długo.. Zostaliśmy zmuszeni do znacznego ograniczenia kontaktów towarzyskich, zawodowych, a realizowanie swoich planów, marzeń, zainteresowań stało się trudne lub niemożliwe.

To zupełnie nowa i niełatwa sytuacja. O tym, jak radzić sobie z emocjami, stresem, poczuciem osamotnienia czy lęku o przyszłość porozmawiają już w najbliższą środę Marzena Bichta i Magdalena Bis, psycholożki i psychoterapeutki z Biura Rozwoju Kompetencji UMCS.

mgr Marzena Bichta - psycholożka, psychoterapeutka, ukończyła Podyplomowe Studium Trenerów Grupowych w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie,  Typy Psychologiczne w Coachingu (EMCC Poland).
Jest certyfikowanym praktykiem MBTI® (Myers-Briggs Type Indicator) Step I i Step II, terapeutką w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach II stopnia, certyfikowanym praktykiem The EQ – i 2.0®  (Model of Emotional Inteligence). Obecnie w trakcie Kursu Psychoterapii Ericksonowskiej (Polski Instytut Ericksonowski)

mgr Magdalena Bis , psycholożka, psychoterapeutka, ukończyła International Coaching Certification Training (ICC), Certified Assessor for Assessment & Development Centre (IBD Business School), Studium Analizy Transakcyjnej dla trenerów (Grupa T&C), Studium Treningu Grupowego i Edukacji o Człowieku (Instytut Treningu i Edukacji Psychologicznej), Studium Psychoterapii Integracyjnej (Instytut Treningu i Edukacji Psychologicznej). Posiada certyfiacje w zakresie metod: MBTI® Step I i Step II, EQ-i®, Extended Disc®

Webinar odbędzie się w środę, 28 kwietnia o 17:00 na profilu UMCS na FB.

Zapraszamy!

    Aktualności

    Data dodania
    28 kwietnia 2021