Spacery "Lublin z Duszą"

„Lublin z Duszą” jest propozycją dla studentów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych. To spotkanie z ciekawymi ludźmi oraz okazja do odkrywania miejsc, które tworzą kreatywny klimat naszego miasta (w aspekcie kulturalnym, społecznym oraz biznesowym). Wycieczki, z udziałem specjalnie zaangażowanych do projektu przewodników, stanowią dla młodych ludzi inspirację w planowaniu wolnego czasu, a także przy podejmowaniu różnych aktywności, również tych związanych z ich przyszłością zawodową czy obywatelską.

W ten sposób, w kontakcie z ludźmi pasji zarażamy pasjami. Zachęcamy do wyjścia zza komputerowych biurek i czterech ścian akademika czy swojego mieszkania.

Mimo, że "Lublin z Duszą" korzysta z historycznego i kreatywnego bogactwa miasta,  nie jest projektem ani turystycznym ani kulturalnym. To projekt motywujący i inspirujący młodych, a wykorzystywanie oraz rozwijanie potencjału młodości ma  znaczenie dla dobrej przyszłości Lublina.

Wymagane są wcześniejsze zapisy - drogą mailową bądź telefonicznie (terminy oraz mapki tras w załącznikach poniżej). Przy zgłoszeniu proponujemy pakiet dwóch spacerów w jednym tygodniu - wtorek: Stare Miasto, czwartek: Śródmieście. Bliższych informacji można zasięgnąć w Wydziale Strategii  i Obsługi Inwestorów:

Urząd Miasta Lublin
Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów
plac Litewski 1, pokój 303, III piętro
tel. 81 466 2512
e-mail: spacery@lublin.eu

Szczegołówe informacje: http://lublin.eu/biznes-i-nauka/lublin-spacery-z-dusza

 

    Aktualności

    Data dodania
    21 marca 2016