Ogólnopolska Kognitywistyczna Konferencja Naukowa „Cerebrum Cognita”

Celem Wydarzenia jest wymiana wiedzy i doświadczeń z zakresu nauk kognitywnych, neurobiologii, neuropsychologii, sztucznej inteligencji, logiki i filozofii umysłu, prezentacja wyników badań oraz integracja środowiska naukowego i promocja wiedzy. Rozwój tej dziedziny nauki budzi wiele pytań wśród społeczeństwa, ale również skłania do pochylenia się nad problematyką, prowadzenia badań teoretycznych i empirycznych. Szeroko omawiane badania kognitywne odnoszące się do pojęcia poznania: czym jest, jak działa i do czego służy, zachęcają do przeprowadzenia głębszych analiz przez przedstawicieli różnych dziedzin naukowych, między innymi psychologów, biologów czy filozofów. Wierzymy, że to wydarzenie spełni stawiane przed nim oczekiwania i tym samym przyczyni się do uzyskania odpowiedzi na nurtujące i trudne pytania.

Konferencja odbędzie się 17 maja 2019 r. w Lublinie.  

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Rejestracja odbywa się do 18 kwietnia 2019 r.

Serdecznie zapraszam do udziału w wydarzeniu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.cerebrumcognita.pl

Organizatorzy: Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL

 

 

    Aktualności

    Data dodania
    8 marca 2019