Miejsca w akademikach - III tura składania wniosków

W terminie od 24 sierpnia do 15 września 2018 r. istnieje możliwość złożenia wniosku o przyznanie miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2018/19.

Wnioski mogą składać wyłącznie osoby przyjęte na 1 rok studiów jednolitych magisterskich oraz I, II i III stopnia. Wnioski mogą również składać osoby przyjęte na 1 rok studiów, które nie złożyły wniosku w II turze.

Prosimy o składanie wniosków tylko poprzez USOSweb UMCS.

Aby zalogować się po raz pierwszy do USOSweb, należy wejść na stronę: https://login.umcs.pl/, kliknąć "ustaw nowe hasło" i na następnej planszy wpisać swój adres e-mail podany przy rekrutacji. Po chwili na skrzynce e-mail pojawi się wiadomość z loginem oraz miejsce na ustawienie hasła (w przypadku braku wiadomości w folderze powiadomień prosimy o sprawdzenie, czy nie została automatycznie umieszczona w folderze "Spam").

Szczegółowa instrukcja postępowania>>

Wniosków nie trzeba składać w wersji papierowej!

Jednocześnie informujemy, że osoby z niepełnosprawnością ubiegające się o przyznanie miejsca ze względów szczególnych, po zarejestrowaniu wniosku w USOSweb zobowiązane są (jeżeli wcześniej nie złożyły kopii orzeczenia o stopniu niepełnosprawności we właściwym dziekanacie) dostarczyć kopię dokumentu:

  • osobiście w formie papierowej do Biura Spraw Studenckich Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów – (DS. „Helios”, pok. 5)

lub

Osoby niewidome, poruszające się na wózku inwalidzkim lub o kulach powinny zaznaczyć to w uzasadnieniu wniosku na ekranie 4. w USOSweb.

Po 17 września 2018 r. osoby ubiegające się o miejsca w DS otrzymają informację o wynikach prac Komisji ds. Domów Studenckich, również za pośrednictwem USOSweb.

Przypominamy również o konieczności potwierdzenia przyznanego miejsca najpóźniej w terminie do 25 września 2018 r. wyłącznie za pomocą platformy internetowej USOSweb.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z pracownikami Biura Spraw Studenckich Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów:

    Aktualności

    Data dodania
    5 września 2018