Konferencja: Wychowanie ku wartościom

Szanowni Państwo, zachęcamy serdecznie do uczestnictwa w V Jubileuszowej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Wychowanie ku wartościom. Miłość w świecie zmian”, która odbędzie się 27 września 2016 r. w auli Wydziału Filozofii i Socjologii UMCS w Lublinie.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, znajdującego się na stronie wychowaniekuwartosciom.pl 
V Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu Nauka i Edukacja wobec wyzwań XXI wieku: „Wychowanie ku wartościom. Miłość w świecie zmian” skierowana jest do dyrektorów, pedagogów, psychologów, wychowawców burs, internatów, świetlic, ośrodków wychowawczych, pedagogów szkolnych, pracowników poradni, nauczycieli wychowawców, studentów oraz osób zainteresowanych problematyką wychowania ku wartościom.
 
Tematyka jubileuszowej edycji wydarzenia w głównej mierze oscyluje wokół zainteresowań pedagogów w kontekście podstawowych kierunków realizacji polityki oświatowej  państwa na bieżący rok szkolny. Głównym celem konferencji jest dyskusja pomiędzy środowiskiem naukowym, a praktykami wychowania w celu poszukiwania sposobów skutecznego wychowania ku wartościom, aby jak najskuteczniej wspierać młodzież w odnajdywaniu wartości, jaką w życiu jest miłość. W trakcie wystąpień prelegenci przedstawią różne oblicza miłości, przypomną jej ogromną wartość i związek z życiem każdego człowieka.  Konferencja została objęta patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej, Prezydenta Miasta Lublin, Marszałka Województwa Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Europosła Krzysztofa Hetmana.  
Serdecznie zapraszamy!
 
Organizatorzy:
  • Bursa Szkolna nr 2 w Lublinie
  • Bursa Szkolna nr 3 w Lublinie
  • Zakład Etyki na Wydziale Filozofii i Socjologii UMCS

Załączniki

    Aktualności

    Data dodania
    31 sierpnia 2016