Bycie-w-świecie laboratorium uważności i nawiązywania kontaktu

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w warsztatacie: "Bycie-w-świecie laboratorium uważności i nawiązywania kontaktu", 1.12.2016 (czwartek) w godzinach 10:00-16:00.

zapisy: andrzej.kapusta@poczta.umcs.lublin.pl

Warsztaty odbywają się w sali 116 DS B, Zespołu ds Studentów Niepełnosprawnych, ul. Idziego Radziszewskiego 17

Bycie w świecie to eksperymentalny projekt dla osób zainteresowanych samopoznaniem i samorozwojem oraz pragnących zdobyć ciekawą wiedzę w miłej i komfortowej atmosferze ćwiczeń i doświadczeń. Laboratorium jest swoistą próbą połączenia doświadczenia humanistycznej psychoterapii z fenomenologiczną praktyką. W trakcie spotkania zostaną zaproponowane ćwiczenia dotyczące nawiązywania kontaktu i doświadczenia uważności. Uczestnik zapozna się z wymiarami bycia-w-świecie obecnymi w tradycji humanistyczno-fenomenologicznej psychoterapii. Szczególną inspiracją dla formuły laboratorium jest twórczość Carla Rogersa i Merleau-Ponty'ego.

Prowadzenie: Agnieszka Brejwo (psycholog, psychoterapeuta, trenerka umiejętności psychologicznych, Instytut Filozofii UW), Koordynacja i opieka merytoryczna: dr hab. Andrzej Kapusta (Przyjazny Uniwersytet, Wydział Filozofii i Socjologii UMCS).

    Aktualności

    Data dodania
    24 listopada 2016