Philosopher`s Index with Full Text - pełnotekstowa baza dostępna dla pracowników i studentów WFiS

Uwaga! Baza literatury naukowej Philosopher`s Index with Full Text już jest dostępna dla pracowników i studentów Wydziału Filozofii i Socjologii!

Philosopher`s Index with Full Text

ma zasięg międzynarodowy i oferuje treści z 139 krajów. Zawiera  pełny tekst najważniejszych czasopism publikowanych w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, a także w dziesiątkach innych krajów, jak np. Francji, Niemczech, Hiszpanii. Tematyka bazy  obejmują takie dziedziny filozofii jak; estetyka, aksjologia, etyka, logika, filozofia antropologii, filozofia edukacji, filozofia religii, filozofia nauki i wiele innych.

Baza na stałe wpisana jest na stronie Biblioteki w E-zasobach -Wyszukiwarce baz danych - gdzie możemy znaleźć ją po nazwie,  wg. układu alfabetycznego lub dziedzinowego.

Zapraszamy wszystkich studentów i pracowników Wydziału Filozofii i Socjologii do korzystania z bazy zarówno na Uniwersytecie jak i spoza sieci uniwersyteckiej.

Przypominamy:

Biblioteka UMCS umożliwia korzystanie z licencjonowanych zasobów elektronicznych poza siecią uniwersytecką 
(np. z komputerów domowych). E-zasoby dostępne są dla uprawnionych użytkowników (studentów i pracowników UMCS) posiadających ważne konto biblioteczne.

Przy logowaniu należy podać nr karty bibliotecznej oraz hasło konta bibliotecznego.

W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o sprawdzenie:

  • ważność konta bibliotecznego ( w celu aktualizacji konta należy udać się do Wypożyczalni BG UMCS: tel. 81 537 58 02, e-mail:cyrkul@umcs.lublin.pl); dostęp do HAN-a będzie możliwy następnego dnia po aktualizacji konta)

Prosimy o zapoznanie się z zasadami korzystania z licencjonowanych E-zasobów

    Aktualności

    Data dodania
    12 stycznia 2018