Wolontariat studencki Global Citizen

Co teraz robisz? Gdzie teraz jesteś? Czy maksymalnie wykorzystujesz swój czas i potencjał? Czujesz, że w Twoim życiu brakuje aktywnego działania? Czas to zmienić. Wyjedź na wolontariat z Global Citizen i odkryj swoje życie na nowo.

Global Citizen to międzynarodowy program wymiany dla młodych osób zainteresowanych rozwojem osobistym, odkrywaniem i dzieleniem się kulturą. Biorąc udział w programie wolontariusze mają możliwość wyjazdu do najbardziej odległych zakątków świata, przeżycia przygody swojego życia i pomocy innym. Wolontariat działa w obszarze Culture, Management oraz World Issue.

Aby wziąć udział w wymianie należy mieć od 18 do 30 lat, posiadać status studenta lub absolwenta (do dwóch lat od ukończenia studiów) i znać język angielski minimum na poziomie B1.

Jeżeli spełniasz powyższe wymogi, wystarczy złożyć aplikację, udać się na spotkanie rekrutacyjne oraz wykonać test umiejętności językowych. Następnie znaleźć odpowiednią ofertę w naszej bazie, wysyłać dokumenty potwierdzające chęć udziału w wolontariacie i wyruszyć w niesamowitą podróż pełną przygód, wrażeń i niezapomnianych chwil!

Więcej informacji dotyczących projektu można znaleźć na stronie www.globalcitizen.pl oraz na facebooku: Wyjedź na wolontariat z Global Citizen! | AIESEC Lublin.

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    25 maja 2015