Oferta wakacyjna

W okresie letnim UMCS posiada ofertę zakwaterowania skierowaną zarówno do grup zorganizowanych, jak również na pojedyncze noclegi w Domach Studenckich.

Domy Studenckie UMCS położone są w atrakcyjnej lokalizacji, blisko centrum miasta, co ułatwia poruszanie się po okolicy i korzystanie z różnych atrakcji turystycznych. To doskonałe miejsce dla osób, które chcą poznać miasto i jego zabytki, a także uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych. Ponadto Domy Studenckie są dobrą opcją dla osób organizujących wyjazdy studyjne, konferencje czy inne wydarzenia. W ramach oferty dostępne są pokoje 1- i 2-osobowe z własnym węzłem sanitarnym, co zapewnia wygodę i komfort podczas pobytu.

W akademikach UMCS zapewniony jest dostęp do Internetu, co umożliwia uczestnikom wydarzeń swobodne korzystanie z sieci, zarówno do celów naukowych, jak i rozrywkowych. Dodatkowo, uczestnicy mogą skorzystać z wyżywienia w Stołówce Akademickiej "Trójka", która znajduje się na terenie kampusu. Stołówka oferuje różnorodne posiłki, dostosowane do różnych diet i preferencji smakowych.

Aby zarezerwować nocleg indywidualny należy skontaktować się z administracją wybranego Domu Studenckiego, gdzie również można uzyskać dodatkowe informacje na temat dostępnych pokoi, cen czy warunków rezerwacji.

Tutaj znajdziesz opis bazę noclegową dostępną w akademikach UMCS, numery telefonów oraz cennik.

W przypadku rezerwacji miejsc dla grup zorganizowanych należy kontaktować się 
z Kierownikiem Sekcji Zarządzania Domami Studenckimi i Stołówką Akademicką UMCS magdalena.zgorka-miller@mail.umcs.pl.

Skorzystanie z oferty noclegowej UMCS to doskonała okazja, aby poznać miasto, jego kulturę i zabytki, jednocześnie mając do dyspozycji komfortowe miejsce noclegowe.

Zapraszamy do kontaktu z Sekcją Zarządzania Domami Studenckimi i Stołówką Akademicką pod nr telefonu: 81 537 57 87 oraz z administracjami poszczególnych Domów Studenckich.

Załączniki