Grupa wsparcia

Twoje dorosłe życie niesie wyzwania? Zadbaj o siebie i uzyskaj wsparcie od innych, którzy przeżywają podobne problemy.

Chcesz znaleźć wsparcie w grupie udzielając go wzajemnie?

Chcesz poznać siebie poprzez doświadczenia innych uczestników?

Chcesz spojrzeć na swoje problemy z innej strony?

Zapraszamy do naszej grupy wsparcia. Grupa skierowana jest do wszystkich studentów mierzących się z problemami wczesnej dorosłości, którzy czują się samotni, niewystarczająco dobrzy, uzależniają swoje samopoczucie od oceny innych osób i obawiają się mówić o swoich potrzebach i emocjach.

Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu, w środy w godzinach 12.00-14.00. Dokładny harmonogram zostanie podany po utworzeniu grupy.

Jak się do nas zgłosić?

  1. Wypełnij formularz.
  2. Przyjdź na konsultację kwalifikacyjną do psychologa prowadzącego grupę.
  3. Przyjdź na spotkanie grupowe.

Grupa wsparcia jest spotkaniem osób, które aktualnie mierzą się z nową dla siebie sytuacją. Daje ona możliwość otrzymania i udzielenia innym wsparcia emocjonalnego, podzielenia się tym, jak dana osoba przeżywa swoją sytuację, co budzi lęk albo niepokój, a co przynosi radość, czerpanie inspiracji do radzenia sobie z codziennością, nawiązania relacji z osobami w podobnej sytuacji życiowej, dzielenia się na  bieżąco doświadczeniem trudu adaptacji do nowej sytuacji, miejsca.

Liczba uczestników grupy to 6-12 osób. Konieczne jest, aby osoby potrzebujące wsparcia chciały w niej uczestniczyć, zdając sobie równocześnie sprawę z realizowanych w ten sposób celów. Grupa jest zamkniętą całością. Zazwyczaj na drugim spotkaniu ustala się ostateczny skład grupy i nie ma możliwości dołączenia do niej w trakcie.

Grupę poprowadzi psycholog Barbara Boroch.

Zapraszamy!

 

Grupa wsparciaTa witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Prywatność - Warunki