Wnioski o przyznanie miejsca w domach studenckich - do 20.06.

 

UWAGA Studenci i Doktoranci UMCS!
I TURA SKŁADANIA WNIOSKÓW O PRZYZNANIE MIEJSCA W DOMU STUDENCKIM

W terminie od 20 maja do 20 czerwca 2017 r. istnieje możliwość złożenia wniosku o przyznanie miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2017/18.

Wnioski mogą składać studenci:

 • I – IV roku studiów jednolitych magisterskich
 • I, II roku studiów licencjackich (3-letnich)
 • I, II i III roku studiów inżynierskich (3,5 letnich)
 • I roku studiów II stopnia

oraz doktoranci I, II, III i IV r.

Prosimy o składanie wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim TYLKO poprzez USOSweb. Szczegółowa instrukcja postępowania dostępna jest pod adresem: http://www.umcs.pl/pl/wniosek-o-akademik,10061.htm. Wniosków nie trzeba składać w wersji papierowej.

Jednocześnie informujemy, że osoby ubiegające się o przyznanie miejsca ze względów szczególnych tj. rodzic samotnie wychowujący dziecko, osoba z niepełnosprawnością, osoba będąca sierotą albo półsierotą czy też małżeństwo studenckie po zarejestrowaniu wniosku w USOSweb zobowiązane są dostarczyć kopię dokumentu poświadczającego ww. okoliczność:

1) osobiście w formie papierowej do Biura Spraw Studenckich Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów – (DS. „Helios” pok. 5) lub
2) skan drogą elektroniczną na adres e-mail: akademik@poczta.umcs.lublin.pl

Jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną poruszającą się na wózku inwalidzkim lub o kulach zaznacz to w uzasadnieniu wniosku na ekranie 4 w USOSweb.

Po 21 czerwca br. otrzymacie Państwo informację o wynikach prac Komisji ds. Domów Studenckich również za pośrednictwem USOSweb.

Przypominamy również o konieczności potwierdzenia przyznanego miejsca najpóźniej w terminie do 20 lipca br. WYŁĄCZNIE za pomocą platformy internetowej usosweb.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z pracownikami Biura Spraw Studenckich Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów e-mail: akademik@poczta.umcs.lublin.pl; tel. (81) 533-86-27.

 

 

  Aktualności

  Autor
  Danuta Matusiak
  Data dodania
  19 czerwca 2017