Stypendia Santander - TrepCamp 2019 oraz W50

Miło nam poinformować, że Santander Universidades ogłosił nabór na kolejne programy globalne – tym razem skierowane do studentów wyrażających chęć stania się przedsiębiorcami, jak również skierowane do kobiet z wieloletnim doświadczeniem, przygotowujących się do zajęcia najwyższych stanowisk w firmach i organizacjach.

Programy stypendialne Santander TrepCamp Entrepreneurial Simulator 2019 oraz Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow to kolejne już projekty o charakterze społecznym zainicjowane przez Grupę Santander w 2019 r. Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, obejmujące m.in. wsparcie edukacji i zrównoważonej gospodarki czy przeciwdziałanie nierówności płci, są trwale wpisane w strategię naszego Partnera i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska.

Santander TrepCamp Entrepreneurial Simulator 2019

Czas aplikacji: do 26 kwietnia 2019 r.

TrepCamp Entrepreneurial Simulator 2019 to międzynarodowy projekt rozwojowy przeznaczony dla aspirujących startupowców. Realizowany jest on w największych ośrodkach innowacji, takich jak: Dolina Krzemowa, Nowy Jork, Londyn, Boston, Meksyk i San Diego. W ramach programu stypendialnego Santander Universidades sfinansuje udział w projekcie 25 studentom z całego świata.

Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow

Czas aplikacji: do 28 kwietnia 2019 r.

Trwa nabór do udziału w międzynarodowym projekcie mentorskim skierowanym do doświadczonych menedżerek i specjalistek organizowanym przez Grupę Santander.

Projekt mentorski o nazwie: Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow to sześciodniowe warsztaty rozwoju kompetencji zawodowych i przywódczych dla kobiet, które przygotowują się do zajęcia najwyższych stanowisk w firmach i organizacjach.

Pierwszym etapem rekrutacji jest wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie:


Źródło:
Santander Universidades
santander.universidades@santander.pl

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    12 kwietnia 2019