Nagroda Santander Universidades

Studencie! Wyróżniasz się ponadprzeciętną aktywnością naukową? Udzielasz się w organizacjach studenckich i uczestniczysz w konferencjach naukowych? Zdobyłeś nagrody na polu artystycznym? A może uprawiasz sport i możesz pochwalić się osiągnięciami w zawodach sportowych? Jeśli udzielasz się na rzecz środowiska akademickiego, jesteś przedsiębiorczy, a aktywne życie studenckie jest Twoją pasją, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie wraz z Fundacją Banku Zachodniego WBK S.A. im. Stefana Bryły zaprasza Cię do wzięcia udziału w konkursie, w którym możesz wygrać wyjątkową Nagrodę Santander Universidades o wysokości 3 000 zł brutto. Wystarczy, że wypełnisz wniosek konkursowy, który jest dostępny poniżej. Wszystkie osiągnięcia (naukowe, artystyczne i sportowe) poświadcz odpowiednimi zaświadczeniami. Na zgłoszenia czekamy do 17 października 2016 roku, ogłoszenie wyników na stronie www.umcs.pl nastąpi nie później niż 20 października. Wręczenie Nagrody odbędzie się na Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 23 października br.

Zachęcamy do udziału wszystkich studentów studiów II stopnia (kontynuujących naukę na UMCS) oraz studentów czwartego i piątego roku jednolitych studiów magisterskich.

Miejsce składania wniosków o Nagrodę Santander Universidades:
Biuro Promocji UMCS
pl. Marii Curie-Skłodowskiej 5
XIII piętro, pokój 1305B
tel. (81) 537 50 36

    Aktualności

    Autor
    Katarzyna Kociuba
    Data dodania
    14 października 2016