Nabór do konkursu „Open Stage”

Informujemy, że do 15 kwietnia 2019 r. mogą zgłaszać się wszyscy utalentowani artystycznie studenci, chętni by zaprezentować się, w jedenastej już edycji konkursu „Open Stage”. W tym roku pula nagród wynosi 8000 złotych.

Uczestniczyć w konkursie mogą studenci wszystkich uczelni wyższych z województwa lubelskiego – państwowych i prywatnych, bez względu na kierunek i rok studiów. Nie ma też ograniczeń gdy chodzi o formę prezentacji – zaproszeni są tańczący, śpiewający, akrobaci i mimowie. Scena jest otwarta na różne talenty – zachęcamy do udziału w konkursie wszystkich, którzy potrafią je ciekawie zaprezentować.

„Open Stage” to największy lubelski konkurs dla artystycznie utalentowanych studentów. Stwarza szansę zaprezentowania swoich umiejętności na profesjonalnej scenie, jak również zdobycia nagrody finansowej.

Fot. Jakub Borkowski

Konkurs odbywa się w dwóch etapach. W przesłuchań, które zaplanowane są na 16 i 17 kwietnia, komisja wyłoni grono finalistów, którzy wystąpią 6 maja br. w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur podczas gali finałowej konkursu. Do kogo trafią nagrody zdecyduje jury, złożone ze specjalistów zajmujących się tańcem, muzyką i teatrem.

Do uczestnictwa w konkursie należy zgłaszać się do 15 kwietnia 2019 r., wypełniając formularz dostępny na stronie: www.sztukmistrze.pl/openstage

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Sztukmistrze, Uczelniany Samorząd Studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz Centrum Spotkania Kultur.

Więcej informacji pod adresem sztukmistrze.pl/openstage oraz na Facebooku.

Źródło: Joanna Reczek-Szwed, Fundacja Sztukmistrze

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    11 kwietnia 2019