Koleżeńskie korepetycje - weź udział w projekcie UM Lublin

Studencie! Przyjdź i zostań korepetytorem tegorocznego maturzysty! W naszym programie zdobędziesz nie tylko interesujące doświadczenie, ale również bezinteresownie pomożesz swoim młodszym kolegom, przygotowującym się do ważnego egzaminu w ich życiu. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 08 marca!

Odpowiadając na potrzeby tegorocznych maturzystów, zwracamy się do Ciebie z propozycją współpracy przy programie Koleżeńskie korepetycje. To już druga edycja programu w którym chcemy wesprzeć tegorocznych maturzystów wykorzystując Twoją pozytywną energię i belferską smykałkę.

Chcemy, abyś zaangażował się wolontarystycznie jako korepetytor. Twoje wsparcie mogłoby dotyczyć zakresu podstawowego takich przedmiotów jak: matematyka, język angielski, fizyka i język niemiecki. Realizację programu zaplanowaliśmy od 03 marca do 29 kwietnia, w przestrzeni co-workingowej w Tarasach Zamkowych, w godz. 16.00-18.00. Aby łatwiej zorganizować zajęcia przekażemy Ci materiały (maturalne zadania z poprzednich lat).

Liczymy na to, że nasz projekt okaże się dla Ciebie interesujący i pomoże Ci w zdobyciu wartościowego doświadczenia, na które będziesz mógł powołać się w przyszłości - jeśli weźmiesz udział w akcji, otrzymasz certyfikat wystawiony przez Urząd Miasta Lublin. Zgłoś się do 08 marca! Osobą do kontaktu w tej sprawie jest Marta Stelmach z Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów, tel.: 81 466 2512, marta.stelmach@lublin.eu.

Z wyrazami szacunku
Dyrektor Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów
Mariusz Sagan

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    24 lutego 2017