Zdaj egzamin TOEIC z CNiCJO UMCS!

W związku z licznymi pytaniami, uprzejmie informujemy i przypominamy, że mają Państwo szansę podejść do powszechnie uznawanego międzynarodowego egzaminu certyfikatowego TOEIC z języka angielskiego, który zostanie przeprowadzony na naszej Uczelni 30 września br. w promocyjnej cenie 50 PLN.

Uzyskanie na tym egzaminie co najmniej 700 punktów (dolny próg poziomu zaawansowania językowego B2) uprawnia do bycia zwolnionym z lektoratu języka obcego, pod warunkiem zaliczenia modułu języka specjalistycznego realizowanego podczas lektoratu (zakres i sposób zaliczenia tego modułu do ustalenia z lektorem prowadzącym zajęcia) oraz wykupienia międzynarodowego certyfikatu (jeśli wynik okaże się dla Zdającego satysfakcjonujący).

Przypominamy, że egzaminu TOEIC nie można nie zdać. Stopień trudności wzrasta z kolejnymi pytaniami, a wynik Zdającego zostaje odnotowany w zakresie od 10 do 990 punktów. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wiele międzynarodowych firm i korporacji honoruje wyniki niższe niż 700 pkt, np. Deutsche Bank.

Warto podkreślić, że egzamin TOEIC składa się jedynie z dwóch części: Listening Comprehension (rozumienie ze słuchu) oraz Reading Comprehension (rozumienia czytanych tekstów), stanowiąc tym samym ewenement wśród powszechnie uznawanych i rozpoznawanych certyfikatów językowych obecnych na rynku. W samej Polsce certyfikaty TOEIC figurują wśród dokumentów językowych akceptowanych m.in. przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego czy Urząd Służby Cywilnej.

Zachęcamy równocześnie do skorzystania z oferty specjalnej – krótkich intensywnych kursów organizowanych przez Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS zapoznających i oswajających z formatem samego egzaminu oraz przygotowujących do osiągnięcia jak najlepszych wyników! Kursy prowadzą doświadczeni, wykwalifikowani lektorzy, z licencją egzaminatora TOEIC. Gwarantujemy najwyższą jakość i atrakcyjne ceny. Słuchacze otrzymują w pakiecie także materiały ściśle dopasowane do ich potrzeb.

Język angielski TOEIC (30 godzin)
10 spotkań, 3 x 45 minut, godz. 16.15 – 18.30
Cena: 390 zł
Termin 12.09 – 23.09.2016

Więcej informacji o WAKACYJNYCH KURSACH JĘZYKOWYCH UMCS (w tym kursie TOEIC)

Więcej informacji o egzaminie TOEIC

    Aktualności

    Data dodania
    4 sierpnia 2016