The ZUSS Office s01e02 - pogadajmy!

Cześć! Przed Wami DRUGI odcinek! Chcesz poznać lepiej samorząd? Nie wiesz, w jakich kwestiach możesz się do nas zgłosić? Może masz super pomysł na projekt do zrealizowania i zastanawiasz się, od czego zacząć? Albo po prostu nurtują Cię pewne kwestie związane ze studiowaniem na naszej Uczelni i nie wiesz, do kogo zwrócić się o pomoc.

Wpadnij do ZUSS-u! Odpowiemy na wszystkie mniej lub bardziej skomplikowane pytania, pomożemy znaleźć rozwiązanie Twoich studenckich problemów i spędzimy miło czas!

Spotkania będą realizowane cyklicznie, więc nie martw się, jeśli nie możesz przyjść w tym miesiącu. Pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać - samorzad@umcs.pl, czy przyjść w godzinach, w których biuro jest otwarte - od poniedziałku do piątku w godzinach 7.15-15.15! Jesteśmy tu dla Was.

Co się będzie działo?

 • Spotkania z Przewodniczącą Zarządu i Przewodniczącymi Komisji - dowiedz się o nas więcej - https://www.umcs.pl/pl/komisje,4559.htm;
 • Spotkania z Rzecznikiem Praw Studenta;
 • Wspólne granie w planszówki;
 • Stworzymy także vision boardy, czyli mapy marzeń i celów na 2023 rok!*

*W miarę możliwości zachęcamy do zabrania ze sobą kolorowych gazet czy kartonów, na których będziecie mogli przygotować swoje prace!

GDZIE? DS Femina, Langiewicza 20 (po wejściu do Akademika zapraszamy od razu na lewo!)

KIEDY? 19 stycznia 2023 r.

START - godzina 19.00

Nie możemy się już doczekać!

Link do wydarzenia

  Aktualności

  Autor
  Weronika Chołojczyk
  Data dodania
  16 stycznia 2023