Rekrutacja uzupełniająca do ZUSS UMCS

Chcesz robić coś więcej oprócz samego studiowania? Masz ciekawe pomysły, a nie wiesz, jak je zrealizować? Dołącz do Zarządu Uczelnianego Samorządu Studentów, aby się rozwijać i zmieniać społeczność akademicką!

Czym jest ZUSS?

Zarząd to grupa młodych ludzi, która z zapałem realizuje działania dotyczące studenckich spraw, prowadzi doradztwo, wspiera studentów oraz UMCS. Realizuje szereg projektów, wydarzeń o charakterze kulturalnym, a także pomaga w rozwoju Uczelni, tworząc coraz to nowsze okazje do doskonalenia się na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej!

Szukamy ludzi chętnych do pomocy, głów pełnych pomysłów oraz zaangażowania, a co najważniejsze, czekamy na osoby otwarte na nowe przygody, jak i na zdobycie cennego doświadczenia! Co ty na to? Podejmiesz to wyzwanie razem z nami?

Podczas wiosennej rekrutacji uzupełniającej możesz dołączyć do:

 • Komisji ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia
 • Komisji ds. Prawnych
 • Komisji ds. Sportu
 • Zespołu ds. Projektów Graficznych

Dodatkowe informacje na temat wszystkich komisji

Zapraszamy również do Biura Zarządu Uczelnianego - Dom Studencki Femina, ul. Mariana Langiewicza 20 - 6 marca o godzinie 19:00! Na miejscu będziecie mogli spotkać przewodniczących komisji, zadać wszystkie nurtujące Was pytania i poznać nas lepiej!


Zgłoszenia

Jeśli czujesz, że może być to miejsce dla Ciebie, to nie zastanawiaj się długo! Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my wkrótce odezwiemy się do Ciebie.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 08.03.2023!

Rekrutacja do Samorządu składa się z dwóch etapów:

 1. formularz zgłoszeniowy;
 2. indywidualne zadania, przygotowane przez przewodniczących poszczególnych komisji.

  Aktualności

  Autor
  Weronika Chołojczyk
  Data dodania
  3 marca 2023