Nagrody Santander Universidades wręczone studentom UMCS

Tegoroczną Nagrodę Santander Universidades dla najlepszych studentów UMCS otrzymały aż 62 osoby, które wykazały się wysokimi wynikami w nauce i innymi osiągnięciami.

Nagrody zostały wręczone dziś podczas Gali w formie online. Środki mają wesprzeć laureatów w ich rozwoju osobistym i zawodowym. Oto, jakie wrażenia z naboru i plany na przyszłość mają laureaci: — Jestem bardzo zadowolona z otrzymania Stypendium Santander Universidades dla najlepszych studentów UMCS – jest to niezwykle motywujące do dalszej nauki, pracy oraz dalszego rozwoju. W przyszłości zamierzam w dalszym ciągu aktywnie działać na rzecz swojej uczelni oraz jeszcze więcej inwestować w swój rozwój osobisty i zawodowy — Paulina Szynkaruk.

Więcej o inicjatywach i współpracy z Bankiem mówi Paulina Rynkiewicz, menadżer placówki relacyjnej Santander Universidades na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie: — Naszą misją jest wspieranie rozwoju społeczności akademickiej, co robimy nie tylko poprzez programy rozwijające kompetencje, ale także nagrody finansowe. Wierzymy, że w ten sposób ułatwiamy laureatom podjęcie kolejnych działań edukacyjnych, ale też doceniamy ich dotychczasowe wysiłki. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy też na naszą platformę www.santander-grants.com, gdzie można znaleźć bezpłatne programy rozwojowe.

Podobne programy stypendialne były już realizowane w ubiegłych latach. W minionym tygodniu zakończył się nabór na Granty Santander Universidades dla najlepszych doktorantów UMCS. Do tej pory odbyło się wiele innych inicjatyw i projektów we współpracy z Santander Universidades, m.in.:

 • Akademia Przedsiębiorczości UMCS – Santander Universidades;
 • seria warsztatów dla studentów (DISC, warsztaty z kreatywności oraz zarządzania sobą w czasie);
 • #meetup_UMCSXSantander – bezpłatny cykl spotkań ze znanymi osobami;
 • współorganizacja I Dnia Internacjonalizacji na UMCS;
 • prowadzenie zajęć z edukacji finansowej dla najmłodszych „Finansiaki” we współpracy z Uniwersytetem Dziecięcym UMCS.

Ponadto nieustannie trwają nabory na ogólnopolskie i globalne bezpłatne programy rozwojowe Santander Universidades, w których mogą brać udział także studenci UMCS. Inicjatywy te spotykają się z dużym zainteresowaniem społeczności akademickiej i stanowią dodatkową możliwość rozwoju.

Santander od 10 lat wspiera edukację 

W 2021 roku mija równo 10 lat, odkąd Santander Universidades funkcjonuje w Polsce i współpracuje z uczelniami wyższymi. Z tej okazji zachęcamy do zapoznania się z raportem podsumowującym te działania i zapraszamy do rekrutacji na jubileuszowe programy rozwojowe: www.santander.pl/10lat.

Aktualnie można aplikować na:

Stypendium Santander Tech | Emerging Technologies Program by MIT Professional Education –  aplikuj do 10 stycznia 2022 r.

400 stypendiów dla osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności cyfrowe i wziąć udział w kursach z zakresu innowacyjnych narzędzi technologicznych.

Laureatom życzymy wielu sukcesów na polu prywatnym i zawodowym. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do korzystania z możliwości rozwoju oferowanych przez Santander Universidades.

  Aktualności

  Data dodania
  20 grudnia 2021