Konkurs „Ludzie Dzielni Lublina”

„Ludzie Dzielni Lublina” to studencki konkurs filmowy będący częścią Street Show – święta sztuki ulicznej i jednego z wydarzeń towarzyszących Lubelskim Dniom Kultury Studenckiej „Kozienalia 2017”. Organizatorem inicjatywy jest Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS.

Nazwa konkursu to gra słów symbolizująca dzielną, twórczą postawę studentów oraz ich przywiązanie do Lublina jako jedynego w swoim rodzaju miejsca – ich dzielnicy. Inicjatywa ma zachęcić do pokazania urokliwych zakątków miasta, tętniących kulturą przedsięwzięć oraz utalentowanych ludzi Lublina poprzez obiektyw kamery. Konkurs skierowany jest do studentów, zarówno UMCS, jak i innych uczelni. Zachęcamy do udziału osoby pasjonujące się reżyserią i montażem, ale także tych, którzy chcą spróbować swoich sił w stworzeniu krótkiego filmu zainspirowanego klimatem miasta.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać zgłoszenie na adres: kultura.zuss.umcs@gmail.com w terminie do 12 maja 2017 r. (piątek), do godz. 23:59. Wykaz załączników wymaganych do zgłoszenia znajduje się w regulaminie konkursu dostępnym na Facebooku Zarządu Uczelnianego Samorządu Studentów UMCS.

Na zdobywców pierwszego miejsca i wyróżnień czeka pula nagród w wysokości 500 zł. Zwycięskie filmy będą także wyświetlone w plenerze podczas Street Show – 16 maja br.

www.kozienalia.pl

    Aktualności

    Data dodania
    28 kwietnia 2017