20. edycja konkursu "Grasz o staż"

„Grasz o staż” jest ogólnopolskim konkursem organizowanym przez PwC i „Gazetę Wyborczą”. Co roku umożliwia spotkanie pracodawców z wyróżniającymi się na rynku studentami i absolwentami. Poprzez konkurs, młodzi ludzie z całej Polski mają okazję spróbować swoich sił w grze o płatne, merytoryczne praktyki w najbardziej renomowanych firmach oraz organizacjach rządowych i pozarządowych. Oprócz tego na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody dodatkowe, których celem jest zwiększenie ich konkurencyjności na rynku pracy.

W "Grasz o staż" mogą wziąć udział studenci wszystkich lat studiów, jak również absolwenci do 30. roku życia.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.grasz.pl i załączyć rozwiązanie 1 do 3 zadań konkursowych wybranych spośród 5 różnych kategorii.

Na zgłoszenia czekamy do 13 kwietnia 2015 r.

Więcej informacji na stronie internetowej konkursu www.grasz.pl.

Źródło:
Ewelina Papierz