Nowe programy rozwojowe w ramach Stypendiów Santander #LifelongLearning

Ruszają nabory na kolejne Stypendia Santander, jest to okazja do zdobycia cenionych na rynku kompetencji oraz certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy.

Obecnie trwają nabory na:

500 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego LearnEnglishSelect, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności językowych. Grono najlepszych 250 osób otrzyma dodatkowo zajęcia English Online z lektorami, a w kolejnym etapie 125 najlepszych osób uzyska dostęp do materiałów dydaktycznych Road to IELTS oraz możliwość bezpłatnego zdania testu IELTS. Projekt kierowany jest do studentów, doktorantów, absolwentów polskich uczelni wyższych oraz wszystkich, którzy ukończyli 18 lat i chcą rozwijać znajomość języka angielskiego.

Zgłoszenia można wysyłać do 6 czerwca 2021 r., do godz. 23.00.

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/bc-ielts

80 miejsc dla studentów i absolwentów polskich uczelni wyższych, którzy chcą rozwinąć kompetencje cyfrowe w zakresie obsługi programu Excel, języka SQL oraz Business Intelligence w formie warsztatów online. Uczestnicy będą mogli dodatkowo wzmacniać umiejętności efektywnej komunikacji w zespołach. Projekt jest organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Zgłoszenia można wysyłać do 23 maja 2021 r., do godz. 23.00.

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech-3-uew-2021

50 miejsc dla osób powyżej 18. roku życia, które chcą pracować na stanowiskach związanych z analizą danych. Aby wziąć udział w programie, nie jest wymagane posiadanie wiedzy ani doświadczenia z tej tematyki. Program odbędzie się w j. angielskim i hiszpańskim w formie zajęć na platformie online.

Zgłoszenia można wysyłać do 26 maja 2021 r., do godz. 23:00.

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech-data-analytics-ubiqum

2000 miejsc na kursy online dla wszystkich osób powyżej 18 roku życia. Uczestnicy będą mogli wybrać jeden z 4 kursów: przywództwa w czasach niepewności (w j. angielskim), zarządzanie zespołem oraz sprzedażą, a także koncentracji na kliencie (w j. hiszpańskim).

Zgłoszenia można wysyłać do 13 lipca 2021 r., do godz. 23:00.

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/becas-santander-skills-digital-training-for-business-management-ie-university


Zachęcamy również do odwiedzania platformy santander-grants.com oraz profilu www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska, na których publikowane są informacje o Stypendiach Santander.

 

Grupa Santander wspiera szkolnictwo wyższe

Grupa Santander przeznaczyła ponad 2 mld euro na inicjatywy akademickie za pośrednictwem programu Santander Universidades i przyznała ponad 630 000 stypendiów i grantów. Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, obejmujące m.in. wsparcie edukacji i zrównoważonej gospodarki czy przeciwdziałanie nierówności płci, są trwale wpisane w strategię banku i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska.

W razie pytań proszę o kontakt:

Izabela Litera – Menedżer Placówki Santander Universidades

Tel. 785 683 036 / e-mail: izabela.litera@santander.pl

    Ogłoszenia

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    6 maja 2021