Zaproszenie na Startup Weekend Lublin (20-22.10.17 r.)

Biuro Rozwoju Kompetencji UMCS zaprasza do udziału w tegorocznej edycji wydarzenia Startup Weekend, która odbędzie się 20-22 października 2017 roku w Lublinie w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym. Dzięki współpracy Biura z Organizatorami, studenci i absolwenci UMCS (z Kartą Absolwenta) mogą liczyć na darmowe wejściówki. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jak będzie wygląda impreza?

Startup Weekend Lublin zaczynie się w piątkowy wieczór. Wtedy odbędzie się ceremonia rozpoczęcia, podczas której nastąpi prezentacja pomysłów uczestników. Po minutowych przemowach nastąpi wybór najlepszych dziesięciu pomysłów i rozpoczęcie pracy nad nimi. Od tej pory do niedzielnego finału uczestnicy będą mieli możliwość pracy nad projektami. W sobotę około 12:00 do pracy w zespołach dołączają Mentorzy, aby swoją wiedzą i doświadczeniem wesprzeć powstające pomysły. Ostatniego dnia uczestnicy skończą swoje projekty, zrobią prezentacje ukazujące wykonaną pracę oraz przygotują końcowe mowy. O godzinie 16:00-17:00 w niedziele odbędzie się gala finałowa, podczas której zostają zaprezentowane wyniki prac zespołów. Reprezentanci poszczególnych projektów będą mieli 3 minuty na przedstawienie swoich prac i następne 3 minuty na odpowiadanie na pytania Jurorów. Po wszystkich prezentacjach Jurorzy oraz Mentorzy udadzą się na obrady i wybiorą zwycięzców.  

Dlaczego warto?

Przez trzy dni będziecie mogli popracować w inspirującym miejscu nad swoimi pomysłami i zasięgnąć wiedzy od super mentorów. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe koszulki oraz mają zapewnione wyżywienie. Dla autorów dwóch najlepszych pomysłów przewidziane są nagrody.

Czy muszę umieć programować?

Odpowiedź jest prosta - nie, nie musisz. Wystarczy chęć wspólnej pracy i zabawy.

Bilety są dostępne w trzech kategoriach Developer, Designer, Non-Technical.

Mamy nadzieje, że skorzystacie z naszego zaproszenia. Więcej szczegółów na temat imprezy oraz zapisy na stronie: http://swlub.pl

    Aktualności

    Autor
    Arkadiusz Wronowski
    Data dodania
    3 października 2017