Wykład dotyczący planowania kariery zawodowej naukowców - prof. G. Kasianov

W ramach wdrażania Strategii HR Excellence in Research na UMCS zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i naukowców - szczególnie tych, którzy rozpoczynają swoją karierę zawodową - na kolejny już wykład dotyczący planowania kariery zawodowej.

Wykład odbędzie się na platformie MS Teams 24 maja 2022 r. w godz. 16:00-18:00.

Spotkanie poprowadzi prof. Georgiy Kasianov, z Instytutu Historii i Polityki Akademii Nauk Ukrainy w Kijowie i Akademii Kijowsko-Mohylańskiej. Należy on do najwybitniejszych ukraińskich historyków podejmujących także tematykę politologiczną. Profesor podzieli się swoimi doświadczeniami w zakresie planowania kariery zawodowej.

Profesor Kasianov prowadzi obecnie badania i działalność akademicką w Instytucie Nauk o Polityce i Administracji UMCS pod opieką prof. dr. hab. Marka Pietrasia (dyrektora Instytutu). W ramach projektu „Poszukiwanie przeszłości: Polityka historyczna w Zjednoczonej Europie i otoczeniu (aktorzy, działania, skutki/koniec lat 80. - 2020)” profesor  analizuje m.in. politykę historyczną we współczesnej Europie po 1989 roku. 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza

Prosimy o zwrócenie uwagi na poprawność danych umieszczonych w formularzu. W przypadku podania błędnego adresu e-mail nie otrzymają Państwo wiadomości z linkiem do spotkania.

W przypadku jakichkowleiek pytań prosimy o kontakt email: anita.sobczyk-adamska@mail.umcs.pl

    Aktualności

    Data dodania
    13 maja 2022