Warsztaty kreatywnego rękodzielnictwa (zapisy do 27.03.)

Zapraszamy studentów i doktorantów UMCS na warsztaty kreatywnego rękodzielnictwa. Podczas warsztatów będziemy przygotowywać kartki okolicznościowe metodą Scrapbooking. Metoda wywodzi się z dekorowania albumów i pamiątek rodzinnych.

Termin: 27.03.2019 r. (środa), godz. 16:15-19:15

Miejsce: Dom Studencki „Babilon”, sala szkoleniowa Zespołu ds. Obsługi Osób Niepełnosprawnych, pok. 116 (pierwsze piętro)

Warsztaty to świetna okazja do wyrażenia siebie, swoich emocji, a także kreatywnego spędzenia wolnego czasu. Poprzez działania artystyczne nauczysz się radzenia sobie z napięciem emocjonalnym oraz panowania nad stresem.

Warsztaty poprowadzą:

dr Anna Tychmanowicz - psycholog, adiunkt w Instytucie Psychologii UMCS. Prowadzi warsztaty z kreatywności i twórczości dla młodzieży i dorosłych, komunikacji, budowania zespołów oraz twórczego rozwiązywania konfliktów. Posiada doświadczenie w tematyce radzenia sobie ze stresem i komunikacji interpersonalnej.

Violetta Dryło – z wykształcenia jest plastykiem, jej artystyczny wybór to etno design - tradycyjny warsztat przeniesiony na współczesne wzornictwo, dzieła sztuki i formy użytkowe. Tworzy unikatowe przedmioty w oparciu o szeroką znajomość rękodzieła, sięga do źródeł, dogłębnie poznaje rzemiosło transponując je na język współczesnej sztuki, działa na styku tradycji i nowoczesności.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Podczas warsztatów zapewniamy wszystkie niezbędne materiały, a powstałe pracę będą własnością autorów.

Zapisy na warsztaty dokonywane są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Dołącz do wydarzenia na facebooku.

Zapraszamy!

Zespół ds. Obsługi Osób Niepełnosprawnych
Biuro Spraw Studenckich
Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów
Dom Studencki „BABILON”, ul. Radziszewskiego 17/9, 20-036 Lublin
tel.: (81) 537-58-90

Warsztaty kreatywnego rękodzielnictwa - Scrapbooking, 27 marca

Termin nadsyłania zgłoszeń upłynął.

    Aktualności

    Data dodania
    14 marca 2019