Warsztaty kreatywnego rękodzielnictwa: Biżuteria karnawałowa

Zapraszamy studentów UMCS na warsztaty kreatywnego rękodzielnictwa!

Podczas warsztatów będziemy przygotowywać biżuterię karnawałową. Przy użyciu kolorowych sznurków i koralików będzie można samodzielnie wykonać oryginalne naszyjniki.

Kiedy? 17.01.2018 roku (środa), w godzinach: 16.30-19.00
Gdzie? Akademickie Centrum Kultury „Chatka Żaka”, sala nr 17

Celem warsztatów jest komunikacja z innymi ludźmi poprzez działania artystyczne oraz budowanie wsparcia społecznego. Dzięki środkom artystycznym można nauczyć się radzenia sobie z napięciem emocjonalnym, a także panowania nad stresem. Warsztaty to świetna okazja do wyrażenia siebie oraz do kreatywnego spędzenia wolnego czasu.

Warsztaty poprowadzą:

  • dr Anna Tychmanowicz, psycholog, adiunkt w Instytucie Psychologii UMCS. Prowadzi warsztaty z kreatywności i twórczości dla młodzieży i dorosłych. Posiada doświadczenie w tematyce radzenia sobie ze stresem i komunikacji interpersonalnej.
  • Violetta Dryło – z wykształcenia jest plastykiem, jej artystyczny wybór to etno design - tradycyjny warsztat przeniesiony na współczesne wzornictwo, dzieła sztuki i formy użytkowe. Tworzy unikatowe przedmioty w oparciu o szeroką znajomość rękodzieła, sięga do źródeł, dogłębnie poznaje rzemiosło transponując je na język współczesnej sztuki, działa na styku tradycji i nowoczesności. Zobacz stronę Warsztatów Kreatywnych

Zapewniamy wszystkie materiały niezbędne podczas warsztatów. Powstałe pracę będą własnością autorów. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapisz się na warsztaty

Warsztaty są realizowe w ramach projektu „Dobre życie”:
Organizator: Zespół ds. Osób Niepełnosprawnych, Biuro Spraw Studenckich, Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów, Dom Studencki „BABILON”, ul. Radziszewskiego 17/9, 20-036 Lublin, tel.: (81) 537-58-90

    Aktualności

    Data dodania
    15 stycznia 2018