Warsztaty kreatywnego rękodzielnictwa

Zapraszamy studentów i doktorantów UMCS na warsztaty kreatywnego rękodzielnictwa pt. „Bombki na wiele sposobów”.

Warsztaty to świetna okazja do wyrażenia siebie, swoich emocji, a także kreatywnego spędzenia wolnego czasu. Poprzez działania artystyczne nauczysz się radzenia sobie z napięciem emocjonalnym oraz panowania nad stresem, co jest bardzo ważne podczas studiowania.

  • Kiedy: 11.12.2019 roku (środa), w godzinach: 16.15-19.15
  • Miejsce: Dom Studencki „Babilon”, sala szkoleniowa Zespołu ds. Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami, pok. 116 (pierwsze piętro)

Podczas warsztatów będziemy, przy wykorzystaniu różnych metod i dostępnych materiałów, własnoręcznie ozdabiać bombki.

Formularz zgłoszeniowy

Warsztaty poprowadzą:

dr Anna Tychmanowicz – psycholog, adiunkt w Instytucie Psychologii UMCS. Prowadzi warsztaty z kreatywności i twórczości dla młodzieży i dorosłych, komunikacji, budowania zespołów oraz twórczego rozwiązywania konfliktów. Ma doświadczenie w tematyce radzenia sobie ze stresem i komunikacji interpersonalnej.

Violetta Dryło – z wykształcenia jest plastykiem, jej artystyczny wybór to etno design, tradycyjny warsztat przeniesiony na współczesne wzornictwo, dzieła sztuki i formy użytkowe. Tworzy unikatowe przedmioty w oparciu o szeroką znajomość rękodzieła, sięga do źródeł, dogłębnie poznaje rzemiosło, transponując je na język współczesnej sztuki, działa na styku tradycji i nowoczesności.

Warsztaty na Facebooku

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Podczas warsztatów zapewniamy wszystkie niezbędne materiały, a powstałe prace będą własnością autorów.

Zapraszamy!

Zespół ds. Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami
Biuro Spraw Studenckich i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami
Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów UMCS
Dom Studencki „Babilon”, ul. Radziszewskiego 17/9, 20-036 Lublin
tel.: (81) 537-58-90

    Aktualności

    Data dodania
    6 grudnia 2019